Po raz kolejny wybieramy się do Łodzi! Tym razem skusiła nas zupełnie nowym wydarzeniem, mianowicie już 26 listopada odbędzie się tam pierwsza edycja Łódź Tattoo Konwent. Zapowiedzi wyglądają bardzo obiecująco, w jednym miejscu będzie można zobaczyć ponad 250 najlepszych tatuatorów w akcji, występy artystów i wielu naszych ulubionych wystawców.

Tattoo Konwent to największy w Polsce cykl imprez związanych ze sztuką tatuażu, po raz pierwszy będzie on organizowany w industrialnej Łodzi, w hali Expo. Co czeka uczestników poza możliwością podziwiania pracy tatuatorów? Na scenie Tattoo Konwent wystąpi Dezerter legenda polskiej sceny punk rockowej oraz Bullbulators, a dla zwolenników rapu i hip-hopu organizatorzy zaprosili Kubę Knapa i Kartky.

Żaden Tattoo Konwent nie może się odbyć, bez nieszablonowych atrakcji i tak będzie również podczas tego wydarzenia. Dla tych, którzy poczują potrzebę dorównania najlepszym, proponujemy udać się do Sasky’iego z Banana INK, ten człowiek z pewnością perfekcyjnie pomoże pokierować waszą pierwszą igłą z tuszem, po gładkiej skórce… od banana.

To jednak nie wszystkie atrakcje, organizatorzy mają dla nas dużo więcej, jednak trzymają to w tajemnicy. Dlatego tym bardziej nie możemy się już doczekać.

tattookonwent

Leave a Reply