Sofar Sounds czyli kameralne i prze-klimatyczne koncerty, organizowane dla naprawdę niewielkiej publiczności. Idealne miejsce dla każdego kto szuka dobrej muzyki na żywo bez konieczności przebijania się przez tłumy ludzi.

Uczestnicy, którzy chcą wziąć udział w kameralnych koncertach muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na potwierdzenie od organizatorów. Początkowo znają tylko datę i godzinę wydarzenia, miejsce i line-up są są im przekazywane w ostatniej chwili. My razem z Sofar Sound Wrocław pożegnaliśmy lato na plaży Za Zoo, zimny wieczór rozgrzali wyjątkowi artyści: pochodzący z Danii Lasse Matthiessen, ze swoim akustycznym repertuarem oraz wrocławscy muzycy  Rosalie Chatwin, oraz Accessory To Armageddon. Wrocławskie edycje odbywały się w tak nietypowych miejscach jak tramwaj, dom na wodzie czy 36 piętro w SkyTower. Osoby, którym nie udało załapać się na występy mogą śledzić poczynania Sofar Sounds w sieci i w dalszym ciągu starać się o informację gdzie odbędą się kolejne tajne koncerty.

Sofar sounds narodził się w Londynie w 2009 roku z inicjatywy Rocky’ego Starta i Rafe’a Offera. Koncerty odbywają się w ponad 230 miastach na świecie, w Polsce możemy wybrać się na kameralne wydarzenia w trzech miastach: we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Dzięki takim momentom wiemy, że bierzemy udział tylko w pełnych pozytywnej energii eventach i kochamy to robić!!!

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply