Po raz kolejny wybieramy się do Łodzi! Tym razem skusiła nas zupełnie nowym wydarzeniem, mianowicie już 26 listopada odbędzie się tam pierwsza edycja Łódź Tattoo Konwent. Zapowiedzi wyglądają bardzo obiecująco, w jednym miejscu będzie można zobaczyć ponad 250 najlepszych tatuatorów w akcji, występy artystów i wielu naszych ulubionych wystawców.

Tattoo Konwent to największy w Polsce cykl imprez związanych ze sztuką tatuażu, po raz pierwszy będzie on organizowany w industrialnej Łodzi, w hali Expo. Co czeka uczestników poza możliwością podziwiania pracy tatuatorów? Na scenie Tattoo Konwent wystąpi Dezerter legenda polskiej sceny punk rockowej oraz Bullbulators, a dla zwolenników rapu i hip-hopu organizatorzy zaprosili Kubę Knapa i Kartky.

Żaden Tattoo Konwent nie może się odbyć, bez nieszablonowych atrakcji i tak będzie również podczas tego wydarzenia. Dla tych, którzy poczują potrzebę dorównania najlepszym, proponujemy udać się do Sasky’iego z Banana INK, ten człowiek z pewnością perfekcyjnie pomoże pokierować waszą pierwszą igłą z tuszem, po gładkiej skórce… od banana.

To jednak nie wszystkie atrakcje, organizatorzy mają dla nas dużo więcej, jednak trzymają to w tajemnicy. Dlatego tym bardziej nie możemy się już doczekać.

tattookonwent

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply