Tegoroczny Wrosound przeszedł do historii, możesz do niego wrócić dzięki mojej relacji oraz Aftermovie od Play Colors Media. Zobacz jak wyglądał 10. WROsound Festival. 

Kuratorem 10. WROsound Festivalu był wrocławski septet EABS, pod ich okiem tegoroczna edycja to fuzja jazzu, hip-hopu, elektroniki i świeżych miejskich brzmień.

Wystąpili…

Zagrali dla nas m.in. EABS,67,5 Minut Projekt, Naphta and The Shamans, Mordor Muzik, Tenderlonious& 22archestra, Pejzaż, Reginald Omas Mamode IV, Dennis Ayler, K-Hole TRAX, DYYU∩E, Baby Meelo, RAP SZALET, Deep Sound of Wro: SR & friends.

Zmiany, zmiany…

Wrosound Festival, po pierwsze zmienił porę roku (z grudnia na czerwiec), po drugie opuścił mury Impartu i przeniósł się na jego podwórko. Ten pomysł to bez wątpienia strzał w dziesiątkę! Mnie to wydarzenie w schemacie open air, całkowicie urzekło.

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply