Audioriver 2017 moc, moc i jeszcze raz MOOOC. Organizatorzy po raz kolejny nie dali fanom muzyki chwili odpoczynku, ja z aparatem biegałam od sceny do sceny, od namiotu do namiotu. Momentami cierpiąc, że już muszę biec w inne miejsce. Ponad 30 tyś. fanów muzyki bawiło się na tegorocznym Audioriver Festival.

To na Audioriver Festival zobaczysz jednocześnie najsłynniejszych na świecie reprezentantów techno, house’u, drum & bassu oraz światowe gwiazdy elektroniki z nutami pop, rock czy hip-hop. To tutaj całe miasto tańczy, w chwili, kiedy zaczyna się festival.

Do moich tegorocznych faworytów należą z całą pewnością: Carl Craig presents Versus Synthesizer Ensemble, Boys Noize, Artefakt live, KiNK live,High Contrast live, S.P.Y feat. MC LowQui, Bass Astral x Igo, Kraak & Smaak live, London Elektricity Big Band live, Vitalic – ODC live, Birdy Nam Nam, Birdy Nam Nam,Nicole Moudaber… To właśnie te koncerty zbierały największą liczbę fanów w namiotach i pod scenami.

Targi…

W targach wzięli udział: 4DJ, Adam Kotkiewicz, Aktivist, ArsTechne, Audiotech, Carypla Records, Co Jest Grane 24, Good Music Productions, HouseRadio, Kombinat, Lauda Audio, Letnie Pranie Mózgu, Luzztro Records, Mash-Up Records, Mode.M Modular Shop, Othercult, Paul’s Boutique Record Store, Playground, Plays.pl, Projektowa, Prozak 2.0, Schronisko Dla Roślin, Side One, Smolna, Subraum Records, Tropikalna, Up To Date Festival, Vinylex, Vinylgate, Winyl Płock.
Podczas Targów, na rynku Starego Miasta była scena BURN Stage.
Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply