Miniony weekend ze SnowFest Festival 2017 wbił pinezkę w kolejne miejsce na mojej festiwalowej mapie. Zawsze byłam zwolenniczką letnich festiwali, jednak SnowFest udowadnia, że nawet w trakcie mrozu można perfekcyjnie rozgrzać atmosferę. Prawdopodobnie był to weekend, podczas którego Szczyrk był najcieplejszym miejscem w Polsce.

Podczas SnowFest Festivalu nie było chwili na nudę, zawody snowboardowe, freeski, koncerty i masa innych atrakcji. Po raz pierwszy wydarzenie odbyło się w Szczyrku, co było bardzo trafionym wyborem;). Gorąca atmosfera w środku zimy, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy są na festiwalowym głodzie. Jeśli Cię tam nie było możesz jedynie żałować i planować, zakup biletów na kolejną edycję. Postanowiłam podzielić fotorelację na dwie części. Pierwsza muzyczna część już przed Wami.

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply