Zgodnie z obietnicą nadszedł czas na drugą część relacji ze SnowFest Festival 2017. Zmagania w snowboardzie i freeski, zapewniły nam potężną dawkę sportowych emocji. Skocznia Narciarska Skalite w Szczyrku gościła prwdziwie międzynarodowy skład.

W kategorii freeski pojawiły się dwie ekipy z Polski oraz team z Francji. Polskę reprezentowali Zako Team i team MAJESTY. W składzie pierwszego jeden z najbardziej tytułowanych polskich freestylowców: Szczepan Karpiel-Bułecka. Zdobywca sześciu tytułów Polish Freeski Champion. Ekipę z Polski uzupełnił Wojtek Bulas i Robert Szul. Skład teamu MAJESTY to: Jan Krzysztof, Kuba Pachowicz, Marcin Pośpiech i Hubert Zieliński. Pojawili się także Bartek Sibiga i Hubert Zieliński.

Ekipa z Francji do Szczyrku przyjechała w składzie: Maxime Fornier, Robin Romera oraz Julien Eustache.

Drugi dzień na skoczni należał do snowboardzistòw.  Tu pojawiło się, aż sześć teamòw.

Polskę reprezentowali: Kuba Wolak, Kuba Skrzypkowski oraz Nikodem Frańczak.

Naszych południowych sąsiadów reprezentowali Martin Mikyska i Jan Necas.

Słowację: Milan Purdes, prawdziwa legenda słowackiego snowboardingu oraz Lukas Droppa.

Wielką Brytanię reprezentowali: były członek kadry narodowej Sam Turnbull, Lewis Courtier – Jones, który reprezentuje Wielką Brytanię w kadrze narodowej oraz Matt Corey.

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply