Projekt muzyczny „Kompozycja Idealna” powstał ze współpracy marki Ballentine’s i formacji Wojtek Mazolewski Quintet. Bez wątpienia nazwa projektu idealnie odzwierciedla to co wydarzyło się na koncercie w klubie Vertigo we Wrocławiu. Wszystko było idealnie skomponowane. Do Wojtka Mazolewskiego i jego kwintetu na  scenie dołączyła Paulina Przybysz.

Tournée z marką Ballantine’s to cztery koncerty, pierwszy odbył się w Katowicach, następnie spotkaliśmy Wojtka Mazolewskiego we Wrocławiu, pozostał Gdańsk i finał w Warszawie. Na pierwsze trzy koncerty zostali zaproszeni goście specjalni, których nazwiska były owiane tajemnicą. Na tym wydarzeniu, zdecydowanie nie może zabraknąć „jazzowych fanatyków”. Także jeśli nie udało Wam się dotrzeć na koncert w Katowicach czy Wrocławiu, nie zwlekajcie z próbą zdobycia biletów na „kompozycję idealną”.

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply