Już za tydzień rusza kolejna edycja Tattoo Konwent. Tym razem dźwięk maszynek tatuatorów zabrzmi w stolicy Wielkopolski. Warto pamiętać, że wydarzenie to nie tylko możliwość zrobienia sobie tatuażu, czy podpatrzenia prac najlepszych tatuatorów ale również wyjątkowe pokazy i koncerty.

Ponad 300 tatuatorów weźmie udział podczas XX edycji Tattoo konwent w Poznaniu. Dodatkowo każdy, kto marzy o nowym tatuażu, ale jeszcze nie zdecydował co chce nosić na swojej skórze, może wziąć udział w akcji specjalnej o tajemniczej nazwie „Dziarka w ciemno”. Akcja będzie polegała na możliwości wytatuowania się zupełnie za darmo, spośród śmiałków, którzy odważą się zgłosić do akcji zostanie wybranych 10 osób. Randka w ciemno z tatuażem jest przeznaczona dla odważnych, ponieważ o koncepcji ich nowego tatuażu dowiedzą się… po jego wykonaniu. Masz tyle odwagi?

Na scenie Tatto Konwent pojawią się również muzycy, usłyszeć będzie można The Analogs oraz Miuosha. Standarowo zobaczymy performance, zobaczymy  ekstremalne pokazy podwieszania w wykonaniu nieprzewidywalnej Katy Kuns oraz sensualny występ mistrzyni burleski Foxy P.Cox. W programie znalazł się także popis GanRaptora i Slaanesh, specjalizujących się w shibari – sztuce układania więzów.

Widzimy się za tydzień!!!!

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply