Events

3-majówka i bicie gitarowego rekordu Guinessa 2017 Relacja

Najbardziej muzyczny długi weekend w Polsce odbył się oczywiście we Wrocławiu. Ponad sześć tysięcy gitar zabrzmiało w rytmie „Hey Joe” Jimiego Hendrixa 1 maja na wrocławskim rynku. Niestety nie udało się pobić gitarowego rekordu Guinessa, mimo tego atmosfera była wyśmienita. 

Gdy zakończyły się wydarzenia związane z próbą pobicia rekordu prenieśliśmy się w kierunku Hali Stulecia i Pergoli, gdzie na scenach zagrali m.in.: Lacuna Coil, The Cranberries, Dog Eat Dog, czy Enter Shikari, którzy zawładnęli publicznością. Punkowa legenda czyli The Toy Dolls, oraz 5’Nizza. Świetne koncerty dały Kult, Lady Pank, Illusion, Brodka, Katarzyna Nosowska i O.S.T.R., do 3 w nocy na scenie szaleli Łąki Łan.  Natalia Przybysz zaśpiewała premierowe utwory, a raper L.U.C. wystąpił w towarzystwie orkiestry dętej Rebel Babel Ensemble, Czesława Mozila, Marceliny. Nie zabrakło również elektroniki na scenie Chillout wystąpił Xxanaxx oraz Rebeka. 3-majówka to z pewnością doskonała opcja na długi weekend. Koniec gadania sprawdźcie sami jak było!

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply