Najbliższy weekend we Wrocławiu zapowiada się bardzo kolorowo, za sprawą Tattoo Konwent po raz kolejny będzie można oglądać prace najlepszych artystów tatuatorów, uczestniczyć w koncertach i performace. Największy polski cykl festiwali dotykających tematyki tatuażu artystycznego- Tattoo Konwent pojawi się na mapie Polski po raz 21. Tym razem na wydarzeniu pojawi się ponad 150 tatuatorów, niezwykłych artystów sceny performatywnej z pokazami m.in. burleski, połykania mieczy i ognia, mistrzów tricków barmańskich, a na scenie muzycznej mocne, gitarowe dźwięki.

W przestrzeniach Zaklętych Rewirów po raz drugi w historii Tattoo Konwentu śmiałkowie wezmą udział w akcji „Dziarka w ciemno”. Na jubileuszowej, 20. edycji Tattoo Konwent w Poznaniu po raz pierwszy odbyła się akcja wzorowana na konwencji popularnego w latach 90. randkowego programu telewizyjnego. Udział w niej wzięła trójka tatuatorów: ekspert w dziedzinie oldschoolu Patryk Hilton, specjalizujący się w czarnych kompozycjach, Piotr Szencel i autor zwariowanych tatuaży Glue Sniffer. Artyści przez dwa dni ozdabiali ciała uczestników festiwalu. Tatuatora i tatuowanego dzieliła kotara, która uniemożliwiała wzajemne podglądanie. W ten sposób powstało 11 zupełnie darmowych tatuaży, a ich nowi posiadacze do ostatnich ukłuć igłą nie wiedzieli jaki motyw został utrwalony na ich ciele.

Na scenie pojawią się: Castet, Bulbulators, TZN Xenna, Lich King, Dead Man’s Chest, Nightclub Fire, Mooncheese i Messed up.

Widzimy się już w ten weeken we wrocławskich Zaklętych Rewirach!!!

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply