Wyjątkowy koncert w ramach WrocLove Fest 2019 odbył się 8 marca we Wrocławskiej Hali Orbita. Premiera projektu MIUOSH – KOBIETY, to jedyny taki koncert w Polsce. Miuoshowi i FDG. Orkiestry na scenie towrzyszyły Mela Koteluk, Daria Zawiałow, Justyna Święs, Paulina Przybysz, Daria Ryczek, Kasia Golomska z zespołu Lilly Hates Roses.

8 marca w tym roku to nie tylko dzień kobiet, to również premiera naprawdę dobrze zapowiadającego się projektu. Dodatkowo tego dnia swoją premierę miał album Darii Zawiałow, która potrafi zadbać o wyśmienitą atmosferę na scenie i tak stało się teraz. Premierowo i po raz pierwszy wraz z Justyną Święs zaśpiewała jej mama.

O projekcie MIUOSH – KOBIETY.

„Pisał o nich, pisał z nimi, występował i nagrywał. Jego muzyka i teksty często mówią o konstrukcji świata opartej właśnie o nie. Ich utwory go inspirowały, imponowały mu, a teraz z częścią z nich postanowił stworzyć specjalny projekt koncertowy, który połączył je w niepowtarzalny sposób z własną twórczością.” Miuosh zaprosił do swojego projektu kobiety, które podbijają rynek muzyczny swoim niesztampowym podejściem do muzyki. Wspólnie wykonali takie utwory jak: „Krakowski spleen” Maanamu, „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć” Kasi Nosowskiej, „Wizje” Budki Suflera i wiele innych. Premierowy koncert to świetna zapowiedź projektu, który bez wątpienia warto śledzić i ruszać na kolejne wydarzenia z tej trasy.

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply