Kolejny kameralny koncert organizowany przez Sofar Sounds Wrocław odbył się w Cafe Równik. Na Sofarowej scenie pojawili się tradycyjnie wyjątkowi artyści, tym razem byli to: Koko Die, Rycerzyki i Helado Infinito!

Sofar Sounds – Jak to działa?

Większość tajnych koncertów odbywa się w wyjątkowych miejscach, w wydarzeniu może uczestniczyć określona liczba osób, dlatego każdy kto chce wziąć w nim udział musi złożyć wniosek przez Internet, a Sofar wybiera losowo szczęśliwców. Atmosfera panująca na koncercie, pozwala na bliższe obcowanie z muzyką. Tutaj nie ma lasu rąk z telefonami komórkowymi, które są częstym widokiem na dużych koncertach, możesz porozmawiać z każdym występującym artystą. Sofar pozwala Ci być bliżej muzyki i delektować się każdym dźwiękiem koncertu na żywo w domowej atmosferze.
To poczucie tajemnicy jest atrakcyjne dla ludzi. Publiczność nie wie dokąd zmierza, aż do dnia przed koncertem – czy będzie w czyimś domu, sklepie czy tramwaju. Nie wiedzą również, kto wystąpi.

Jest prezentowana scena muzyczna, która jest niezwykle różnorodna, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Sofar Sounds  na plaży

Joanna Leja

Author Joanna Leja

Redaktorka treści różnych, fotografka muzyczna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem wszędzie gdzie dzieje się coś muzycznego, kulturalnego i artystycznego. Tworzę projekt streetarttrip i w każdej swojej podróży wyszukuję nowych murali.

More posts by Joanna Leja

Leave a Reply